İŞ TAKİP NEDİR ?

Ofisinizde fabrikanızda işletmenizde kurumunuzda işlerinizi sözlü olarak, matbu evrakla ya da e-posta ile takip etmekte zorluk yaşıyorsanız, hangi personelinizin ne kadar iş yaptığını öğrenmek istiyorsanız, işlerinizi genelde bilgisayar veya telefon üzerinden yürüten sizler için “İşTakip Programı” mükemmel bir çözümdür.

Mevcut organizasyon yapınızda belirli bir kişiye görev ataması yaparsınız. Gerisini İşTakip programı otomatik olarak takip eder. İşTakip programının tek veri girişi en basit anlamda “iş”tir ve onu nasıl yapacağınıza karışmaz. Verdiğiniz görevin ne zaman biteceği, kimler tarafından yapılacağı, konusu, açıklaması ve gerekli evraklarıyla birlikte istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sistem otomatik olarak tüm gelişmeleri size ve ilgili personele e-posta yoluyla bildirir.

İnternet olan bir ortamda adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra personellerinize ve yöneticilerinize iş atayabilir, size atanan işleri görebilir, işleri raporlayabilir ve personellerin işlerini takip edebilirsiniz.

İştakip ‘in hatırlatıcı özelliği ile yeni bir görev oluşturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza uyarılar oluşturabilirsiniz. Standart Takvim görüntüsü ile günlük, haftalık ve aylık hatırlatıcılarınızı ve işlerinizi tek ekranda görebilir ve istediğiniz zaman çıktı alabilirsiniz.

Rapor bölümünden istediğiniz tarihleri ve kriterleri (Başlangıç Tarihi, Talep Eden Kişi, Müşteri, İşin Durumu, Proje) seçin, işlerinizi kontrol altına alın. Hangi zaman aralığında kaç iş yarım kaldı, kaç iş bitti hepsini öğrenin. Ayrıca istediğiniz departman veya kişinin performansını grafiklerle görüntüleyin ve paylaşın.

Tüm sunucularımız banka ve devlet kurumlarının kullandığı en son güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. 256 bit SSL bağlantısı ve 3 farklı fiziksel lokasyonda bilgileriniz güvendedir. Günlük yedekleme sistem tarafından otomatik yapılır. Ayrıca istediğiniz zaman işlerinizin manuel yedeğini alabilirsiniz.

İşte iştakip . İşyerinizdeki bütün yükünüzü sizden alır size huzurla çalışma olanağı sunar. Artık unutulan iş yok. Plansız iş yok. Veriler  ölçememe sorunu yok . işinizde mutlak başarı için mutlaka iş takip kullanın

iş takip programı